O nas

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a dla każdego przedsiębiorcy piekłem jest bankructwo. Robimy wszystko, aby Twoja sprzedaż była w siódmym niebie, dlatego INVO CALL to 1. STOPIEŃ DO ZYSKÓW.

04/ 2019
Szymon i Michał zakładają INVO CALL
XX/ 2020
Rozszerzamy działalność na rynki zagraniczne
XX/ 2021
Przekraczamy granicę 200. pracowników
XX/ 2022
Gruntujemy naszą pozycję na rynku

Misja i wizja

NASZA MISJA

Pozyskujemy leady dla firm, poprzez skuteczne narzędzia i pracę specjalistów, ponieważ wierzymy, że ludzie i technologia są w stanie zwiększyć sprzedaż każdego biznesu

Współpracując z nami stajemy się Twoim przewodnikiem, który pomaga nawiązać relację na linii potencjalny klient - firma, aby zwiększyć sprzedaż Twojego biznesu. Zależy nam na mierzalnych efektach, dlatego koncentrujemy się na tych działaniach, które pozwolą dostarczyć Ci realne korzyści.

NASZA WIZJA

Pierwszy wybór przedsiębiorców w obszarze lead generation

Nie tylko dbamy o Twój rozwój i sprzedaż, ale też sami nieustannie usprawniamy nasze funkcjonowanie. Chcemy jak najlepiej świadczyć nasze usługi, abyś już podczas współpracy mógł powiedzieć “dobrze zainwestowałem swoje pieniądze”. Tylko takie podejście przybliża nas do celu w drodze na fotel lidera branży.

"Nie tworzymy usług, aby zarabiać pieniądze. Zarabiamy pieniądze, aby tworzyć lepsze usługi"

~ Mark Zuckerberg

Nasze wartości

To właśnie fakt, że wierzymy w swoją misję sprawia, że codziennie przybliżamy się do realizacji wizji. Nasze wartości towarzyszą nam każdego dnia, podczas pracy z klientem i wykonując swoje codziennie obowiązki.

01
Kochamy liczby. Szczególnie te, które potwierdzają doskonałe wyniki dla Twojej firmy. Bazujemy na nich, a one pomagają nam w codziennej pracy.
02
Już dawno obalono stwierdzenie, że dobry produkt sprzedaje się sam. Sprzedaż wymaga wsparcia, a my dajemy ją zawartą w naszych usługach.
03
Współpraca naszych ludzi. Specjalistów i technologii oraz nas samych z Tobą to idealny przepis na większy zysk Twojej firmy.