O nas

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a dla każdego przedsiębiorcy piekłem jest bankructwo. Robimy wszystko, aby Twoja sprzedaż była w siódmym niebie, dlatego INVO CALL to 1. STOPIEŃ DO ZYSKÓW.

Twój biznes z INVO CALL

Codziennie mamy kontakt z przedsiębiorcami, zarządzającymi firmami i osobami odpowiedzialnymi za rozwój i wzrost biznesów – z ludźmi takimi jak Ty. Istnieje pewna granica, szklany sufit i bariera, która niekiedy uniemożliwia przejście na kolejny poziom.

Wiemy co to oznacza – trzeba podjąć współpracę z zewnętrzną firmą, która weźmie na siebie ten ciężar i pomoże rozpocząć tę trudną drogę do skalowania.

Tutaj pojawiamy się my. INVO CALL bierze Twój biznes pod swoje skrzydła i pozwala wznieść go znacznie wyżej. To wejście w zupełnie nową przestrzeń, aby Twoja firma postawiła…

1. STOPIEŃ DO ZYSKÓW

Nie tylko 1. STOPIEŃ DO ZYSKÓW, ale też do rozwoju. Twojego rozwoju. Cały czas prowadzimy rekrutację na różne stanowiska. Koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami i pracuj z osobami, które mają wspólne cele.

Twój biznes z INVO CALL

Dołącz do naszego zespołu i idź najlepszą ścieżką kariery

Telemarketer / Telemarketerka

4200 zł brutto / mies.
Umowa zlecenie/B2B

Młodszy specjalista ds. lead generation

Od 4200 zł brutto/mies.
Umowa zlecenie/B2B

"Nie tworzymy usług, aby zarabiać pieniądze. Zarabiamy pieniądze, aby tworzyć lepsze usługi"

~ Mark Zuckerberg

Nasze DNA

Codziennie udowadniamy, że pozyskiwanie leadów to
1. STOPIEŃ DO ZYSKÓW

Zbyt często tłumaczymy różnicę pomiędzy leadem, a klientem, żeby zakładać z góry, że to oczywiste dla każdego. Mamy prosty sposób, na pokazanie tej różnicy, która uzmysławia, że…

LEAD ≠ KLIENT

Jak leady zmieniają się w klientów? To dzieje się codziennie obok Ciebie!

Ludzie wchodzą do supermarketu jeszcze jako LEADY, żeby zamienić się w KLIENTÓW, kiedy wyłożą produkty na taśmę.

Na prostym przykładzie z supermarketu widać, że lead to w 86% klient. Trzeba mu tylko delikatnie pomóc w dotarciu do kasy i nie utrudniać zakupu tego, czym jest przecież zainteresowany. 

Ty już najlepiej wiesz, jak na swoich warunkach najlepiej domknąć sprzedaż, ale jeśli potrzebujesz pomocy i wsparcia, zajrzyj do naszego poradnika.

Super moc INVO CALL

Działania oparte na sile rozmowy

Każda z usług, które oferujemy bazuje na umiejętnościach sprzedażowych i konsultingowych naszych specjalistów.

Tak jak maksymalizujemy potencjał SIŁY ROZMOWY, wykorzystując ją do różnych działań, tak też zadziała to kiedy postawisz na więcej usług z naszej oferty.

SUKCES

1 usługa

2 usługi

3 usługi

Dowody na naszą skuteczność? Każdego miesiąca chwalimy się wynikami, a to chociażby liczby generowanych leadów, jakie dostarczamy naszym klientom.

INVO Workflow

Jesteśmy jedynym w Polsce w 100% zdalnym call center

Nasi specjaliści to osoby, które pracują na co dzień nie tylko w Polsce, ale również za granicą. To zespół osób, które łączy jednakowe silne i ukierunkowane podejście do rozwijania biznesów naszych klientów.