Kariera

Nie tylko 1. STOPIEŃ DO ZYSKÓW, ale też do rozwoju. Twojego rozwoju. Cały czas prowadzimy rekrutację na różne stanowiska. Koniecznie zapoznaj się z naszymi ofertami i pracuj z osobami, które mają wspólne cele.

Praca w INVO CALL

Przebiliśmy już barierę 200 pracowników i ciągle nam mało. Jesteśmy ambitni i wiemy, że tylko codzienne poszerzanie swojej wiedzy i umiejętności, może zaprowadzić nas na szczyt. Zatrudniamy osoby na różne stanowiska, a ich zakres stale się poszerza, dlatego z pewnością odnajdziesz coś dla siebie. Dołączysz do nas?

Pomoc i wsparcie przełożonych na każdym kroku.
Współpracuj z ambitnymi osobami - takimi jak Ty.
Rozwijaj się i poszerzaj swoje kompetencje.
Zdobywaj doświadczenie w nowych dziedzinach.
Pracuj w 100% zdalnie. Z każdego miejsca na świecie.
Poznawaj nowych ludzi i pracuj w miłej atmosferze.
Korzystaj z elastycznych godzin pracy.
Zdobywaj premie i inne benefity za dobre wyniki.

Nasz proces rekrutacji

01
APLIKACJA

Interesuje Cię praca na jednym z oferowanych przez nas stanowisk? Śmiało. Wyślij nam swoje CV. Sprawdzamy je na bieżąco, dlatego możesz liczyć na możliwie szybki odzew na swoją aplikację.

02
ROZMOWA KWALIFIKACYJNA

Jeśli Twoje CV wpisuje się w nasze oczekiwania opisane w ofercie, odezwiemy się do Ciebie, aby przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną. Podczas niej, będziesz mógł zapytać o wszystko, co tylko Cię interesuje.

03
DECYZJA

Szanujemy Twój czas, dlatego każdego kandydata informujemy o naszej decyzji. Kiedy wszystkie formalności są już dopięte, przychodzi czas na Twoje pierwsze kroki w INVO CALL. Poznajesz zespół i zostajesz wprowadzony w firmowe procedury.