Sales Specialist

Zdalnie
4 500–9 000 zł brutto / mies.
Umowa zlecenie

Wynagrodzenie:
Lokalizacja:
Zdalnie
Rodzaj umowy:
Zobacz pozostałe oferty

Zdalnie

Jak aplikować?

W przypadku problemów z działaniem linku zewnętrznego do aplikowania, prosimy kierować CV na adres mailowy: hr@invocall.com z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji

  • Raportowanie i ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

  • Wyszukiwanie dostawców usług

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży

  • Promowanie produktów firmy

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Język Angielski- C1

  • Umiejętność Sprzedaży

  • Umiejętności perswazyjne i negocjacyjne

  • Doświadczenie w sprzedaży i kreatywnym docieraniu i wzbudzaniu zainteresowania klientów

  • Przygotowywanie założeń i celów sprzedażowych oraz ich realizacja

  • Mile widziane doświadczenie w branży afiliacyjnej ok. 2 lat

  • Komunikatywność i pewność siebie

  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wymagamy własnego sprzętu (Komputer/Laptop, stabilne łącze z internetem, mikrofon)

To oferujemy

  • raca w pełni zdalna z domu

  • Szkolenia z zakresu performance marketingu i rozwoju osobistego przez naszego Klienta

  • Szansa na udział w międzynarodowych Affiliate Summits na całym świecie

  • Podstawa od 4500 zł brutto + wysokie prowizje

  • Przyjazna atmosfera i jasna komunikacja biznesowa

  • Możliwość rozwoju

  • Dodatek 200 zł brutto miesięcznie za własny sprzęt

O nas

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się polską firmą działającą w obszarze nowoczesnych technologii, sprzedaży i sztucznej inteligencji – specjalizujemy się w usprawnianiu i optymalizowaniu procesów komunikacji oraz w pozyskiwaniu klientów b2c i b2b.

Obecnie na rynku od ponad 3 lat pod marką INVOCALL.

Aktualnie rozwijamy szereg nowych projektów i jesteśmy w fazie intensywnego wzrostu.

Jednym z naszych projektów jest zdalne Call Center. Dlatego chcemy wzmocnić nasze zespoły wewnętrzne o kolejne osoby, które wesprą nas w realizacji strategii rozwoju.

Dołącz do nas i działaj 100%

Miejsce pracy: Cała Polska.

Zdalnie