Rozmawiam przez telefon i zarabiam więcej niż 73% Polaków - jak to możliwe?

Blog

Na co dzień rozmawiam przez telefon, a w mojej pracy nie brakuje uśmiechu, żartów i przyjaźni. Pracuję jako konsultant telefoniczny w INVO CALL, a dzięki temu zarabiam więcej niż większość moich znajomych. Brzmi niewiarygodnie? No to czytaj dalej, a może i Ty zaczniesz się zastanawiać nad zmianą zawodu.

Tags

Strefa konsultanta
04 maja 2023
Bajka o call center

Kiedyś myślałem, że praca w call center to coś na zasadzie „więzienia z biurkiem”, gdzie musisz wykonywać setki telefonów dziennie do przypadkowych osób. Okazało się jednak, że to zupełnie inny świat. W naszym zespole panuje fajna atmosfera, a praca jest wcale nie taka trudna, jak się wydaje. Co więcej, zarobki są naprawdę konkretne!

Elastyczność i pasja

Jednym z największych plusów pracy w call center jest elastyczność. Nie muszę wstawać o świcie i wracać do domu późno w nocy. Mogę wybrać sobie dogodne godziny pracy i długość przerw. W końcu mam czas na swoje pasje i przyjaciół, a także na regenerację sił, aby następnego dnia znów działać na pełnych obrotach.

Naucz się rozmawiać

Praca w call center to nie tylko umiejętność rozmawiania przez telefon. Tu nauczysz się przede wszystkim komunikacji, jak nawiązywać kontakt z ludźmi, jak wprowadzać atmosferę zaufania i jak przekonać rozmówcę do swoich racji. Umiejętności, które zdobędziesz, przyczynią się do Twojego rozwoju, nie tylko zawodowego, ale także osobistego.

Wyzwanie na każdy dzień

W call center każdy dzień jest inny, bo każda rozmowa to nowa historia, nowy człowiek, nowe wyzwanie. To sprawia, że praca staje się pasjonująca i wciągająca. Możemy wykorzystać swoją kreatywność i empatię, aby lepiej zrozumieć potrzeby naszych rozmówców, a jednocześnie osiągnąć cele firmy.

Zarobki? Niczego sobie!

A teraz najważniejsze – kasa. Pracując w call center, masz możliwość zarobienia więcej niż przeciętny Polak. Oczywiście, zarobki są różne i zależą od firmy, ale z reguły premie czy prowizje potrafią naprawdę zaskoczyć. Dla przykładu, ja zarabiam o wiele więcej niż moi znajomi, którzy pracują w biurze czy na budowie.

Podsumowanie

No i co, jak myślisz? Praca w call center brzmi kusząco, prawda? Nie daj się zwieść stereotypom i daj szansę tej branży. Ja osobiście nie żałuję, bo oprócz naprawdę fajnych zarobków, zdobywam cenne umiejętności, pracuję w świetnym zespole i mam elastyczne godziny pracy.

 

Więc jeśli zastanawiasz się nad zmianą zawodu albo dopiero zaczynasz swoją przygodę z pracą, rozważ opcję konsultanta telefonicznego w call center. Może okaże się, że to właśnie to, czego szukałeś. Nie ma lepszego uczucia niż z satysfakcją patrzeć na swoje rosnące konto i wiedzieć, że robisz coś, co przynosi korzyść zarówno Tobie, jak i innym ludziom. Zawsze możesz dołączyć do mnie i wielu innych osób, którzy z własnego homeoffice rozwijają się i zarabiają dobre pieniądze na swoje przyjemności i cele. 

 

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej. To jak? Do zobaczenia?