Od początkującego po mistrza sprzedaży w INVO CALL

Case study

Sprzedaż, zawód pełen wyzwań i stereotypów, ale równocześnie obiecujący znaczące nagrody dla tych, którzy potrafią go opanować. W INVO CALL często podejmujemy się transformacji kandydatów bez doświadczenia, w pełnoprawnych specjalistów ds. sprzedaży. Jak to robimy? Zanurz się w naszej historii sukcesu.

15 października 2023
Rynek Pracy – Wyzwania i Możliwości

Na rynku pracy spotykamy się z paradoksem – niskie stawki bazowe, ale jednocześnie wysokie premie dla tych, którzy osiągają cele sprzedażowe. Sprzedaż bywa mylnie kojarzona z „wciskaniem”, jednak w rzeczywistości może okazać się jednym z najbardziej satysfakcjonujących zawodów, jeśli tylko podchodzimy do niej w odpowiedni sposób.

Kluczowe Atrybuty Specjalisty ds. Sprzedaży

Sukces w sprzedaży opiera się na trzech filarach: motywacji do pracy, właściwych predyspozycjach oraz umiejętnościach. W INVO CALL rozumiejąc to, kładziemy nacisk na wyłapywanie i rozwijanie tych cech u naszych kandydatów.

Rekrutacja z Innowacyjnym Podejściem

W INVO CALL nie skupiamy się jedynie na CV. Nasz proces rekrutacji jest dwustopniowy. Najpierw poznajemy kandydatów, słuchając uważnie, jak się prezentują. Jeśli dostrzegamy w nich chęć i predyspozycje, zapraszamy na drugą rozmowę, w której dokładniej analizujemy ich potencjał. Wierzymy, że niektóre cechy można doszlifować, a braki w doświadczeniu nadrobić intensywnym szkoleniem.

 

Szkoła Sprzedaży w INVO CALL

Nasi nowi członkowie zespołu przechodzą przez gruntowne szkolenie, gdzie uczymy ich podstaw sprzedaży, wdrażamy w nasze systemy oraz produkty. Ale nie kończy się to na szkoleniu – monitorujemy ich postępy, a nasi team leaderzy są zawsze gotowi, by pomóc. Kluczem jest wsparcie na każdym etapie, a także motywowanie ich do przetrwania tych pierwszych, trudnych dni w sprzedaży.

Rozwój Kompetencji i Wsparcie Lidera

Nasze podejście do wsparcia nowych pracowników jest holistyczne. Team leaderzy nie tylko wspierają, ale także analizują rozmowy, identyfikują obszary do poprawy i pracują z pracownikami nad doskonaleniem każdego etapu interakcji z klientem. Uczymy ich, by nie bali się słowa „nie”, ale traktowali je jako szansę na kontynuację rozmowy.

 

W INVO CALL wierzymy w potencjał ludzi. Nasze innowacyjne podejście do rekrutacji i intensywne programy szkoleniowe pomogły przekształcić wielu kandydatów bez doświadczenia w prawdziwych mistrzów sprzedaży. Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu, już teraz wiesz, czego się spodziewać. Nasza droga do sukcesu jest wytyczona – czy jesteś gotów ją podążać?