Customer Service Consultant

Zdalnie
3 000–7 500 zł brutto / mies.
Umowa zlecenie/B2B

Wynagrodzenie:
Lokalizacja:
Zdalnie
Rodzaj umowy:
Zobacz pozostałe oferty

Zdalnie

Jak aplikować?

W przypadku problemów z działaniem linku zewnętrznego do aplikowania, prosimy kierować CV na adres mailowy: hr@invocall.com z dopiskiem na jakie stanowisko aplikujesz.

Twój zakres obowiązków

Jeżeli lubisz kontakt z klientem, nowe wyzwania, sprzedaż to dla Ciebie nic strasznego – i szukasz miejsca w którym możesz się rozwijać i dobrze zarabiać z dowolnego miejsca jakie sobie wybierzesz (pracujemy 100% ZDALNIE!) – to mamy dla Ciebie ofertę z najnowocześniejszego wirtualnego Call Center.

Nasza oferta to w 100% ZDALNA praca na stanowisku Konsultanta ds. Obsługi Klienta. Wykonujesz rozmowy z dowolnego miejsca.

Wykonywanie rozmów telefonicznych z ofertą naszych firm partnerskich lub usługami/produktami naszej firmy.

Przestrzeganie określonych parametrów jakościowych i ilościowych dla danego projektu.

Realizowanie założonych zadań sprzedażowych lub informacyjnych (indywidualnych i grupowych).

Możliwość brania udziału w coraz większej liczbie nowych projektów krajowych i zagranicznych.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na infolinii wychodzącej bądź przychodzącej i w sprzedaży lub windykacji.

  • Dobra dykcja i wymowa.

  • Standardowo 40 godzin tygodniowo (możliwość wykonywania rozmów w innych godzinach (zmiany) lub dłużej, również soboty).

  • Lubisz rozmawiać z Klientami, potrafisz słuchać ich potrzeb oraz kreatywnie i skutecznie argumentujesz występujące po ich stronie obiekcje.

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego, płynna komunikacja i łatwość w prowadzeniu rozmów (w przypadku znajomości innych języków – możliwość uczestniczenia w innych projektach zagranicznych w zależności od ich dostępności).

  • Otwartość i pozytywne nastawienie, odwaga do podejmowania nowych wyzwań, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Samodzielność i samodyscyplina – to dla nas bardzo ważne, chcemy ufać sobie nawzajem, a nie ciągle „kontrolować”, zależy nam, aby się dzielić i wspierać – ale też oczekujemy i wymagamy zaangażowania.

  • Własny komputer + słuchawki z mikrofonem + szybkie połączenie internetowe (za używanie własnego sprzętu przewidujemy dodatkowe bonusy).

To oferujemy

  • Na start oferujemy umowę zlecenia na 3 miesiące.

  • Oferujemy atrakcyjne prowizje od wyników.

  • Premia kwartalna uzależniona od rentowności – do zdobycia nawet dodatkowe 3000 zł brutto raz na 3 miesiące.

  • Wszystko zdalnie – rekrutacja 100% zdalna, pracujesz z nami z dowolnego miejsca, na naszych technologiach online.

  • Wszelkie informacje o produktach i narzędziach otrzymujesz od nas wewnętrznie, szkolimy i przedstawiamy szczegółowo informacje, niczego nie musisz samemu szukać.

  • Nie musisz zdobywać klientów, baz, danych – wszystko dostarczamy my.

  • Przyjazna atmosfera w naprawdę zgranym i dynamicznie rozwijającym się zespole.

  • Wsparcie doświadczonych Team Leaderów w wykonywaniu rozmów z klientami

  • Indywidualny i dedykowany system do osiągania planów sprzedażowych (czyli wyższych prowizji) nawet po 1 miesiącu pracy.

  • Prowizje za efektywne polecenia kolejnych osób do pracy z nami.

  • Jasno określone ścieżki rozwoju oraz możliwości awansu w ramach danej struktury lub projektu.

O nas

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się polską firmą działającą w obszarze nowoczesnych technologii, sprzedaży i sztucznej inteligencji – specjalizujemy się w usprawnianiu i optymalizowaniu procesów komunikacji oraz w pozyskiwaniu klientów b2c i b2b.

Obecnie na rynku od ponad 3 lat pod marką www.invocall.com.

Aktualnie rozwijamy szereg nowych projektów i jesteśmy w fazie intensywnego wzrostu.

Jednym z naszych projektów jest zdalne Call Center. Dlatego chcemy wzmocnić nasze zespoły wewnętrzne o kolejne osoby, które wesprą nas w realizacji strategii rozwoju.

Dołącz do nas i działaj 100% zdalnie jako Konsultant ds. obsługi klienta.

Miejsce pracy: Cała Polska.

Zdalnie