Baza wiedzy

Typ

Od 2 do 77 leadów dziennie po niespełna miesiącu naszej pracy…

Najlepsze wyzwania? Zdecydowanie te największe, bo to właśnie przy nich można później pochwalić się najlepszymi rezultatami. Z takim właśnie przypadkiem mieliśmy do czynienia tutaj. Wyzwanie to jednak jedno, natomiast najlepiej smakuje satysfakcja, którą mamy wspólnie z zadowolonym klientem.

Zobacz case study
Wzrost tempa potwierdzania zamówień przedpłaconych o 86% w 2 tygodnie

Czasami w dobrze funkcjonujących firmach trafiamy na takie zagwozdki, które pomimo, że są trudne, uwielbiamy je rozwiązywać. Szczególnie, kiedy wyniki przerastają oczekiwania nasze i klienta. Zobacz co udało się nam osiągnąć we współpracy z naszym partnerem z branży kosmetycznej.

Zobacz case study
Kilkadziesiąt osób miesięcznie zatrudnianych w całej Europie

Codziennie mamy twardy orzech do zgryzienia, w jaki sposób jeszcze lepiej skalować biznes i póki co musimy nieskromnie się pochwalić, że wychodzi nam całkiem nieźle. Liczba naszych pracowników i jednocześnie zyski się mnożą, a to wszystko jest swego rodzaju kołem zamachowym biznesu. Zobacz, jak w ten sam sposób pomogliśmy naszemu klientowi.

Zobacz case study
110 leadów w pierwszym tygodniu współpracy

Najbardziej motywujące w naszej pracy są duże wyzwania. Szczególnie czujemy to w momencie, kiedy wraz z klientem jesteśmy mocno zaangażowani w rozwiązanie jego problemu i świetnie rozumiemy jego obecną sytuację. Tak też było w tym przypadku, a rezultaty naszych prac wręcz przerosły nasze początkowe oczekiwania i prognozy.

Zobacz case study
Handlowcy się nudzą? Od teraz mogą mieć ręce pełne roboty, a Ty dziesiątki nowych klientów

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego Twoi handlowcy spędzają dużo czasu na przeglądaniu Internetu, zamiast aktywnie pozyskiwać klientów? Może to być spowodowane brakiem odpowiednich baz danych z potencjalnymi klientami. Właśnie dlatego nasza firma oferuje usługi pozyskiwania baz danych dla firm, aby handlowcy mogli skupić się na tym, co robią najlepiej – sprzedaży.

Czytaj artykuł
Rozmawiam przez telefon i zarabiam więcej niż 73% Polaków – jak to możliwe?

Na co dzień rozmawiam przez telefon, a w mojej pracy nie brakuje uśmiechu, żartów i przyjaźni. Pracuję jako konsultant telefoniczny w INVO CALL, a dzięki temu zarabiam więcej niż większość moich znajomych. Brzmi niewiarygodnie? No to czytaj dalej, a może i Ty zaczniesz się zastanawiać nad zmianą zawodu.

Czytaj artykuł
Voicebot nie zastąpi pracownika? No chyba, że…

Czy voiceboty zastąpią pracowników? Wydaje się, że nie, ale są sytuacje, w których ich rola staje się kluczowa. W dobie rosnących oczekiwań klientów i rozwijającej się sztucznej inteligencji, voiceboty mogą przynieść korzyści w zakresie dostępności, kosztów, wydajności, szybkości działania czy personalizacji. Poznaj, w jakich przypadkach voicebot może okazać się cennym wsparciem dla Twojego biznesu.

Czytaj artykuł
Klienci pozyskują się automatycznie? Na początku trudno w to uwierzyć, ale…

W ostatnim czasie, coraz więcej firm decyduje się na wykorzystanie voicebotów jako narzędzia marketingowego. Jest to rozwiązanie, które pozwala na automatyzację procesów komunikacyjnych z klientami oraz zwiększenie ich zaangażowania. Warto zastanowić się, dlaczego opłaca się skorzystać z takiego rozwiązania.

Czytaj artykuł
Pozyskujesz leady sam i nie widzisz sensu, żeby komuś to zlecać? Jak dowiesz się o tym to zmienisz zdanie…

Pozyskiwanie leadów jest jednym z najważniejszych procesów w dzisiejszym biznesie. W celu zwiększenia sprzedaży i pozyskania nowych klientów, firmy muszą stale prowadzić kampanie marketingowe i akwizycyjne. Jednak pozyskiwanie leadów może być czasochłonne i kosztowne, zwłaszcza jeśli firma nie ma odpowiednich zasobów i doświadczenia.

Czytaj artykuł
Bałam się dzwonić do obcych – teraz czuję pełną swobodę

Jestem nieśmiała. Zaczynam od tego bo wiem, że Ty też masz to okropne uczucie, kiedy musisz się przełamać i zadzwonić do kogoś. Nawet zarejestrować się do lekarza, albo zarezerwować stolik w restauracji. Można sobie z tym poradzić, mnie się to udało i Tobie też się uda.

Czytaj artykuł
Praca zdalna to nie praca – czy takie słowa mają w ogóle sens?

W ciągu ostatniego roku, wiele osób przeszło na pracę zdalną w odpowiedzi na pandemię COVID-19. Wraz z tym przyszedł nowy rodzaj debaty – czy praca zdalna to na pewno praca? Z jednej strony, niektórzy twierdzą, że praca zdalna to tylko okazja do leniuchowania w domu, z drugiej – inni uważają, że jest to bardziej produktywny i zdrowszy sposób pracy. W tym artykule przyjrzymy się argumentom obu stron, aby pomóc Ci zdecydować, czy praca zdalna to dla Ciebie prawdziwa praca.

Czytaj artykuł
Dlaczego rekrutację pracowników warto zlecić zewnętrznej firmie?

Rekrutacja nowych pracowników jest kluczowym procesem w każdej firmie. Wybór odpowiednich kandydatów to zadanie wymagające czasu i wysiłku, a czasem również specjalistycznej wiedzy. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na zlecenie procesu rekrutacji firmie zewnętrznej. W tym artykule przyjrzymy się kilku powodów, dlaczego warto zlecić rekrutację pracowników specjalistycznej firmie zewnętrznej.

Czytaj artykuł
Przecież leady to nie klienci? Zrób te 3 kroki i zapomnij, że miałeś wątpliwości…

Zaglądasz do lodówki – pusto. Trzeba zrobić zakupy, więc co robisz? Wsiadasz do samochodu i… no właśnie. Jedziesz do tego sklepu, do którego jesteś przyzwyczajony. Bez podawania nazw łatwo się domyślić, który popularny dyskont wybierzesz. Wbrew pozorom, tak samo wygląda to w każdej innej branży i na tym przykładzie świetnie widać, jaka jest różnica między leadem, a klientem. Przeczytaj i już nigdy się nad tym nie zastanawiaj.

Czytaj artykuł
Praca zdalna wydajniejsza o 46%? Musisz zrobić te rzeczy…

Dla jednych spora wygoda, dla innych przykry obowiązek, czyli praca zdalna. Ostatnie lata mocno wpłynęły na sposób w jaki wykonujemy swoje zawodowe obowiązki i nie da się ukryć, że światowa pandemia mocno maczała w tym swoje palce. Wielu pracodawców niejako przymuszonych sytuacją, decydowali się odesłać swoich pracowników do domów, aby tam przed swoimi komputerami robili wszystko to, co na co dzień w biurze.

Czytaj artykuł
Pozyskiwanie klientów na własną rękę nie działa? Wiemy dlaczego…

Twoja firma może oferować najlepsze produkty lub usługi na świecie, jednak zyski będą przeciętne lub żadne. Na pewno zdajesz sobie sprawę ile mankamentów masz w swojej ofercie, więc powinieneś zachować pokorę i ciężko nad nią pracować. Gdzie wtedy jednak czas na to, żeby szukać nowych klientów, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom ludzi? Szukanie klientów na własną rękę nie zadziała prawie zawsze, a dzisiaj dowiesz się dlaczego.

Czytaj artykuł
Jak wejść ze swoimi usługami na rynki zagraniczne? Pierwsze 3 kroki to…

Jeśli na pewnym etapie prowadzenia swojego biznesu dostrzegasz, że nasz rodzimy, polskie poletko klientów zaczyna być dla Ciebie zbyt wąskie – to dobra wiadomość. Oznacza to tylko, że dobrze rozwijasz swoją firmę, produkt lub usługę, a przy tym przychodzi kolejny na kolejny krok – na ekspansję na rynki zagraniczne. To zarówno szansa, jak i spore wyzwanie, ponieważ niejedna dobrze funkcjonująca w polskich realiach firma, poległa podczas swoich podbojów w poszukiwaniu klientów w innych krajach.

Czytaj artykuł