Baza wiedzy

Typ

110 leadów w pierwszym tygodniu współpracy

Najbardziej motywujące w naszej pracy są duże wyzwania. Szczególnie czujemy to w momencie, kiedy wraz z klientem jesteśmy mocno zaangażowani w rozwiązanie jego problemu i świetnie rozumiemy jego obecną sytuację. Tak też było w tym przypadku, a rezultaty naszych prac wręcz przerosły nasze początkowe oczekiwania i prognozy.

Zobacz case study
Praca zdalna wydajniejsza o 46%? Musisz zrobić te rzeczy…

Dla jednych spora wygoda, dla innych przykry obowiązek, czyli praca zdalna. Ostatnie lata mocno wpłynęły na sposób w jaki wykonujemy swoje zawodowe obowiązki i nie da się ukryć, że światowa pandemia mocno maczała w tym swoje palce. Wielu pracodawców niejako przymuszonych sytuacją, decydowali się odesłać swoich pracowników do domów, aby tam przed swoimi komputerami robili wszystko to, co na co dzień w biurze.

Czytaj artykuł
Pozyskiwanie klientów na własną rękę nie działa? Wiemy dlaczego…

Twoja firma może oferować najlepsze produkty lub usługi na świecie, jednak zyski będą przeciętne lub żadne. Na pewno zdajesz sobie sprawę ile mankamentów masz w swojej ofercie, więc powinieneś zachować pokorę i ciężko nad nią pracować. Gdzie wtedy jednak czas na to, żeby szukać nowych klientów, wychodzić naprzeciw oczekiwaniom ludzi? Szukanie klientów na własną rękę nie zadziała prawie zawsze, a dzisiaj dowiesz się dlaczego.

Czytaj artykuł
Jak wejść ze swoimi usługami na rynki zagraniczne? Pierwsze 3 kroki to…

Jeśli na pewnym etapie prowadzenia swojego biznesu dostrzegasz, że nasz rodzimy, polskie poletko klientów zaczyna być dla Ciebie zbyt wąskie – to dobra wiadomość. Oznacza to tylko, że dobrze rozwijasz swoją firmę, produkt lub usługę, a przy tym przychodzi kolejny na kolejny krok – na ekspansję na rynki zagraniczne. To zarówno szansa, jak i spore wyzwanie, ponieważ niejedna dobrze funkcjonująca w polskich realiach firma, poległa podczas swoich podbojów w poszukiwaniu klientów w innych krajach.

Czytaj artykuł